Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud máte jakékoliv osobní zkušenosti z TachyonizovanýmiTM materiály napište mi je na můj E-mail (viz kontakty) , zveřejním je zde. Pokud tak učiníte, děkuji Vám, neboť třeba zrovna váš příběh bude hrát klíčovou roli v rozhodování kohokoliv, s podobným problémem, jako vy, kdo si bude číst tyto stránky. Takže tím, že věnujete pár minut psaní příběhu, můžete neuvěřitelně pomoct lidem a to je skutek nezanedbatelných rozměrů.

23.10.2006 Nic není náhoda v životě lidském.....
janis

Posledních pár let jsem trpěl bolestmi obou rameních (hlavně to pravé) kloubů.
Doktorům se vyhýbám a tak jsem si na bolesti zvykal a určité úkony nedělal vůbec a nebo obtížně. Ale to nešlo dlouho. Navštívil jsem odborníky na slovo vzaté (Vinohradská nemocnice), různá vyšetření, injekce do kloubů atd. jasně prokázala, že jedině operace!! je to pravé!! Ale žádné strachy, hezky rameno po rameni uděláme!! Poděkoval jsem a bral schody po dvou.
Takže to zkusím jinak. Stará dobrá akupunktura (skvělí lékař), ale kloubům se jen ulevilo a to dočasně.
Na jedné přednášce o něčem, měl krátký vstup pan Schwachula a tam jsem poprvé slyšel slovo „tachyón“. Klouby zlobily moc. Tak to zkusím. Objednal jsem se a pamatuji si, že když jsem šel na schůzku za Kristianem, že bolesti byly takové, že jsem byl rozhodnut, když nepomůže tachyon, že půjdu pokorně na ty operace, hezky rameno po rameni.
A tak jsme povídali, něčím mě mazali, do kokonu zamotali, klouby bolely i na sebemenší dotek, krystaly jakési přikládali a ono to pomohlo. Ulevilo se mi znatelně. Dál již to bylo na mě. Asi dva měsíce jsem poctivě mazal Panther Juicem, Ultra freezem, nalepil si na ramena modré buňky, přikládal Silika disc, kdekoliv (v tramvaji, v práci, restauraci). Bolelo to, ale cítil jsem, že tudy vede cesta. A vede, klouby jsou bez bolestí (můžu plavat, zvedat i půllitr dobrého pivka a hlavně zase pravidelně cvičit svých 5 Tibeťanů).
Mám rodinu, kamarády, přátelé kolem sebe a všichni na něco trpí, nebo mají průběžně nějaké bolesti či malá zranění a to je dobře!!! Zkouším na nich tachyon a skoro vždy s úspěchem.
Stává se mi v poslední době, že kamarád zavolá „pučil by si mi ten disk, bolí mě záda“
nebo „mám rýmu kde máš ten džus“ atd. Nechci tu dělat reklamu tachyonu, ale myslím, že za zkoušku to stojí určitě.

 

23.09.2005 Netradiční zkušenosti s terapií TLC-bars
Míla Rejlková

Začalo to nevinně…při jedné terapii, na kterou ten dotyčný přišel ze zvědavosti, aby si podle svých vlastních slov rozšířil obzory, přestože neměl vůbec žádný tělesný problém. Většinou se na lidech dá vyhmatat alespoň nějaké bolestivé místečko, skrze které je možné veplout do psychiky a začít odkrývat bloky. Ale tenhle příjemný mladý muž neměl ani jedno jediné. V tu chvíli jsem si řekla: „No dobře, je zvědavý na neomezené možnosti, ale co s ním mám proboha udělat, když nepotřebuje řešit žádný problém?“ A pak mě napadlo: řekl přece, že chce rozšířit obzory, tak je jasné, že mu mohu pomoci právě v tomhle! A protože už dříve jsem s pomocí svého duchovního učitele lidem meditačně předávala spoustu věcí, prostě jsem tuhle techniku použila spolu s TLC-bars: meditace podpořená tachyonovou energií, která energetizuje vědomí člověka a umožňuje mu dosáhnout vibračně výš, než by v tu chvíli mohl bez ní. Bylo to až neuvěřitelné: zjistila jsem, že s touhle technikou jdou předávat nejen pouhé slovní informace, ale i jejich celostní prožití, přímý prožitek energií, které se takto otevírají!
A protože v tom energetickém poli jsme byli oba, došlo k jakémusi rezonančnímu splynutí našich vědomí přes nulový bod, takže jsem si mohla procítit velké rozšíření energoinformační kapacity mého vědomí. Následně jsem zjistila, že to, co takto zprostředkovávám druhým, je mi okamžitě vraceno, protože se mi při terapii otevírá přístup i k takovým informacím-prožitkům, ke kterým bych se sama nedostala, i kdybych přitom též použila TLC-bars.
Postupně přes další a další terapie se tato „cesta“ dále a dále rozšiřovala, přicházely mi další a další informace…až jsem postupně krok po kroku dostala pro sebe i pro ostatní k dispozici techniku, která by se nejspíš dala představit slovním obratem „živý oheň“. Ti, kdo si tuhle energii prožili při terapii, mi asi dají za pravdu, že je to zážitek dost slovně nepopsatelný…ale přece jen se o to alespoň v nástinu pokusím.
Vedla jsem v meditaci „svého člověka“ až k bodu, kdy se uvědomil jako součást světelné sítě Všejednoty, a v tu chvíli se stala zvláštní věc. Vnímala jsem, jak světlo v té síti není jen spojené vědomí všech bytostí, které jsou v ní zahrnuty, ale je něčím víc: vědomím, které je „za“ všemi jednotlivostmi, a které svojí láskyplnou, všepřijímající a všezahrnující pozorností udržuje tuto síť celistvou. A opět – věděla jsem už dříve, že to tak je, a měla jsem i občasné záblesky souznění s touhle energií…ale v tu chvíli jsem to poprvé prožívala naplno.
A v tu chvíli…jsem poslechla vnuknutí, a…pozvala jsem tu energii do sebe. Otevřela jsem se jí v přijetí, úplně, bezvýhradně, beze všech „ale“ a „kdyby“…a vnímala jsem, jak mě v odpověď ona sama přijímá do sebe. Jak se v ní rozpouštím, stávám se jí samotnou…žhavou absolutní energií, která v sobě neskrývá jen tu ohnivou kvalitu, ale naprosto všechny ostatní. Vnímala jsem, jak mě v tu chvíli doslova pozvedá k sobě, že se moje vědomí rozšiřuje a stává se tvárným, pružným a absolutně přizpůsobivým, stejně jako ona…a já vnímala z té pozice nesmírné jasnosti, tepla a laskavosti v jakémsi „pohledu zpět“ ukotvení své osobnosti ve fyzické rovině. To, co jsem dříve chápala jako normální stav, běžnou realitu, se z tohoto úhlu pohledu stalo neuvěřitelně složitým a omezujícím bludištěm pevných struktur, někdy i ostrých a zraňujících, které spolu mají jen velice omezenou komunikaci…a mezi kterými se naše vědomí pohybuje velmi klikatými cestičkami. Smutný pohled, jak sami sebe zavíráme do vězení svých předpokladů o realitě, až pro nás není možné téměř nic…bytí, nebo spíš jen živoření, v klecích mezi klecemi. Nelaskavost… Štíty, meče, a válka všech proti všem…
Dorazit v takové realitě z bodu A do bodu B, které jsou těsně vedle sebe, je mnohdy celoživotní cesta, a přitom….přitom je to tak jednoduché. TAK jednoduché!:-))) V momentě, kdy jsem živým ohněm…stačí zaostřit pozornost na výchozí bod a cíl, a pevné struktury se okamžitě začínají tavit…roztékat se…proměňovat se v samotný živý oheň! Pod upřenou pozorností mého vědomí, které je v té chvíli absolutní energií, se stává přijetí a pochopení nástrojem okamžité změny: změny pevných struktur mé osobnosti, která se stává stejně tak tvárnou a přizpůsobivou, jako absolutně si sebe vědomou jednotkou vědomí. Není možné ji ničím ohrozit, zranit, omezit…protože je vším, a cokoli přijde, jen s ní splyne do jednoho celku. V tom bodě vědomí…opravdu neexistuje čas a prostor, v tom bodě mohu volně procházet všemi svými životy, a okamžitě napravovat vše, co je v rozporu s tou nádhernou energií.
Pochopila jsem v tu chvíli naprosto dokonale, jak zbytečné a pošetilé jsou hry ega…a přesto jsou nutné pro ta vědomí, která se z jakéhokoli důvodu bojí celistvosti, sebe. V tom bodě…je nemožné nechápat, cítit se ublížený, zlobit se na kohokoli…nasazovat si jakoukoli masku, čili jinými slovy nebýt sám sebou. Prostě…to nejde.:-) Ti z mých známých, kteří už tuhle energii měli možnost prožít, vědí, o čem mluvím…
V současnosti – si hraju.:-) To je asi nejvýstižnější vyjádření toho, co prožívám…protože ta energie je tak radostná, že není možné ji označit jinak.:-) Jsou možné…průniky vědomí do jiné reality, vnoření se do světa, kde prostor je časem a čas prostorem, do světa živlových bytostí…je možné… si s takovými světy nejen vyměňovat informace, ale zažívat takové propojení též v materiální úrovni.:-) Například je možné zjistit, že se vám při takové „hře“ začínají ztrácet věci, aby se za několik hodin až dní objevily na naprosto nepravděpodobných místech…a je možné zažívat velice záhadné události nejen s prostorem, ale i se samotným časem.:-)
Zkrátka…omezení hmotné reality padají stejně tak, jako mizí a rozpouštějí se hráze a bariéry ve vědomí…jen je k tomu dobré za žádnou cenu neztratit smysl pro humor, a nebrat to, co prožíváte, až příliš vážně….protože strach a obava tady působí přímo zničujícím vlivem: s touhle energií totiž přichází i další prvek, a tím je velice rychlé (až bleskové) zhmotňování všeho, co si vytvoříte ve svém vědomí….s tím podotknutím, že co tvoříte v myšlenkách pro jiné, tvoříte sami pro sebe, protože ve Všejednotě - nulovém bodě – v tom není naprosto žádný rozdíl.:-) Ať vyjdete kterýmkoli směrem, skončíte….vždycky u sebe.
Takže…přeju sobě i vám všem, co si též hrajete s tachyony a se svým vědomím, další nádherná dobrodružství poznání – sebe sama i světa okolo!

 

27. 7. 2004 20:34:00

 Bohdan

Vážení přátelé, dovolte ,abych Vám napsal svou zkušenost s Tachyonovou energií. Popravdě - když jsem poprvé slyšel o Tachyonové energii, byl jsem poněkud skeptický ,neboť toho co vše tato energie dokáže ,bylo až neuvěřitelně mnoho. Jelikož se domnívám ,že jsem člověk ,který hledá vždy pravdu, tak jsem se odhodlal udělat několik svých vlastních pokusů s Tachyonem ,abych se přesvedčil o pravdě jak to vlastně je! Nyní Vám popíši jeden zmých pokusů: - Jelikož pěstuji bonsaje odhodlal jsem se udělat pokus s Tachyonem na svých třech bonsajích. Určil jsem tři absolutně stejné bonsaje jak druhem (Ligustrum Chinensis), stářím (9let),tak i velikostí (45cm). Cílem tohoto pokusu bylo zjistit přírustky hmoty na rostlině na které bude aplikován Tachyon! Na bonsaj č.1 byl aplikován Tachyon ,na bonsaj č.2 bylo aplikováno poze tradiční hnojivo a bonsaj č.3 byla nehnojena a nepřišla do styku s Tachyonem. Všechny tři bonsaje jsem dal vedle sebe ,aby byly zachovány absolutně stejné klimatické podmínky. A pokus začal! Tento pokus mněl trvat celé vegetační období avšak náhoda tomu chtěla jinak. Tou náhodou byl jeden den! Ano, po týdnu aplikováni tachyonu na bonsaj č.1 jsem se spolehl na druhou osobu ,která mněla provést zálivku rostlin. Jelikož se tak nestalo (což v bonsajistice jeden den nezaletí menší bonsaje může znamenat její definitivní uhynutí) a já se dostal k bonsajím až po 48 hodinách.---To co jsem uviděl bylo pro bonsajistu srce drásající :bonsaj č.2 a č.3 byly totálně odepsané a naštěstí nezaschly kmeny rostlin - jinak na odpis. Ale to zásadní- bonsaj č.1 "Tachyonizována" byla téměř v absolutním pořádku!!! Popravdě účel pokusu byl ,abych přišel na nárůst hmoty ,ale přišel jsem na něco mnohem duležitejšího: Tachyon dokázal udržet rostlinu mnohem déle naživu a fit než je tomu v běžném případě!!!! Pravdou je že to byl nechtěně opravdu drahý pokus přijít o dva téměř vystavní kusy bonsají ,ale strašně moc mně naučil. Ne-jen tímto pokusem jsem prišel na to,že Tachyonová energie funguje ,ale co mohu doporučít všem ,aby sami přišli na to včem všem jím Tachyon může pomoci (zdraví, harmonie ,lepší sportvní výkon, meditace, atd...) Chcete li se dozvědět více ,či máte-li dotazy na toto téma uvítám Vás na tachyon.cz@seznam.cz s pozdravem krásného dne Váš Bohdan

23. 5. 2005 19:28:00

Petr Hajchel

Vážení přátelé, dovolte mi, abych vám zde v krátkosti představil to, co kvantová fyzika nazvala TACHYON. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vzniká nemoc? Je to snadné. Vzniká na základě disharmonie. Toto pravidlo funguje od ne paměti a bude platit na věky. Disharmonii si vytváří každý sám, svým přístupem, myšlením a nezpracovanými zážitky. Vznikají tak emociálními bloky. Dávají vznik většině nemocí. U člověka jich je prokázáno na 40 000 a jejich dalších kombinací. U volně žijících zvířat pouhých 7, a ty navíc souvisejí s přirozeným výběrem. A proč takový nepoměr? Protože zvířata nemají mentální a emociální úroveň. Nemají svobodnou vůli. Tudíž si nevytvářejí emociální bloky. Životodárná energie jimi proudí přímo, bez jakýchkoliv překážek, jako řeka svým korytem. U nás lidí většinou ne. Možná si říkáte, že žádné psychické bloky nemáte. Bohužel většina lidské populace ano! Spousta nemocných v čekárnách u lékaře je názorným příkladem.Společnost by pak vypadala úplně jinak.Blokády si střádáme celý život a v pokročilém věku už bereme jako samozřejmost, to že máme tak chabé zdraví. Ale to je největší chyba! Jak to, že nám lékaři za celý život nepomohli, když jsou tak skvělí? Oni jsou skvělí, nedokáží však dosáhnout na problémy na jemnějších úrovních, které jsou příčinou většiny fyzických poruch. Ano, jsou schopni odstraní příznaky, chcete li následky. Příčina ovšem zůstává úplně jinde. Je otázkou času, kde se projeví a jakým způsobem. Je to jako byste měli na stromě hnízdo vos a zabíjeli jednu po druhé. Ale hnízdo pořád je, že? A co se stane? Vosy se opět rozmnoží a klidně se roztáhnou na vedlejší strom. Ale třeba máte těch stromů plný sad. A má je i soused. Už rozumíte? Nebylo by skvělé, kdyby tady bylo něco, co by rozpustilo veškeré bloky na vyšších úrovních a tak nedalo příčinu ke vzniku celkové disharmonií? Následkem by nebyla žádná porucha, natož fyzická. Dnes už se využívá této možnosti. Jde o TACHYONOVOU ENERGII. Tuto energii kvantová fyzika a mechanika popisuje jako nekonečně inteligentní a vše tvořící. TACHYON je zdrojem všech frekvencí, které DOKONALE tvoří tento projevený svět, svět tvořený hmotou (frekvencemi). Ale sama není frekvencí, tudíž není z našeho hmotného světa. Tachyon tvoří každým okamžikem i nás, ale naše blokády jej zcela nepropustí. Představte si například svou játru. Tvoří ji energetická šablona, jež vám játru udržuje játrou. Nazývá se SOEP. Ten ji tvoří a udržuje z konkrétních frekvencí. Pouze on ví z jakých. Vy to vědět nepotřebujete. Pokud vznikne disharmonie (strava, svobodná vůle, prostředí) - následkem je blokáda, tak SOEP je deformován a pak nastává porucha játry. Ale při kontaktu SOEP s TACHYONEM, dojde k předání potřebné informace a v přesně potřebném množství tak, aby se dostalo SOEP a následně játra do rovnováhy. Dojde k nabití SOEP, pokud je třeba, k rozpuštění bloků a následně k zániku fyzického projevu. Tělo nastartovalo samoléčbu. Zaniká příčina i následek.Orgán a potažmo každá struktura, jež přišla do styku s TACHYONEM, dokáže pracovat na vyšší úrovni, než před tím, a tak jít stále po vývojové spirále výše. Cílem není pracovat pouze na hmotné úrovni bytí, ale celostně na všech úrovních. Cílem také není za každou cenu prodávat tachyonizované materiály (protože někteří lidé si to myslí), jako něco co se bere v prášku či kapkách a pomáhá to. Jde o mnohem a mnohem více, ale vždy mohu všem tyto produkty vřele doporučit. Tato problematika je předmětem studia na UIVERZITĚ INTEGROVANÝCH VĚD v CALIFORNII, společnosti pro POKROČILOU TACHYONOVOU TECHNOLOGII. ÉRA TACHYONOVÉ ENERGIE JE TADY A MŮŽE JI VYUŽÍT KAŽDÝ, BEZ ROZDÍLU VĚKU, VZDĚLÁNÍ ČI PŘESVĚDČENÍ. 


26. 4. 2007 22:02:12

Honza

už před dvaceti lety za dob materialistického komunismu jsem v jedné vědecké publikaci četl dělení částic na Tardyony-částice letící nižší rychlosti světla, Luxony-částice letící rychlostí světla a Tachyony-částice letící rychlostí vyšší než rychlost světla. Jestliže o tom psali materialističtí vědci už tehdy tak nevím, co je překvapivého natom číst dnes po revoluci něco o Tachyonové energii? Trochu mi to připomíná jak se jeden katolický biskup posmíval snílkům, kteří chtěli postavit první letadlo. Nakonec přes posměšky bratři Wrightové to letadlo postavili. Ironie byla v tom, že tím posměváčkem byl biskup Wright jejich vlastní otec


Převzato z knihy Energie tachyonu - vydalo nakladatelství Pragma, Copyright © 2001, Pragma 

Tělo není všechno
Léčit fyzické nemoci je vynikající. Ale nesmíme se omezit na viditelné fyzické výsledky, neboť náš opravdový cíl je vyléčení celé bytosti a rozšíření vědomí. To někdy může znamenat, že se fyzická nemoc nevyléčí, ale že se uzdraví duše.
Mír duše je nejvyšší cíl a na cestě k němu často zažíváme fyzická uzdravení. Není ovšem vždy nutné odstranit tělesné symptomy, abychom vnitřně rostli. Tachyonová energie si nevynucuje tělesné vyléčení, nýbrž pomáhá nám jako celým bytostem najít naše pravé bytostné Já. 


Tachyon ve spojení s jinými terapiemi 

Tachyonizované? nástroje se projevily jako nadmíru užitečné i ve spojení s jinými terapiemi, především s frekvenčními terapiemi. Neměly by se ovšem používat ve spojení s rentgenovou terapií nebo chemoterapií. Tyto terapie totiž tělu v podstatě škodí a tachyonová energie by se pokusila jejich působení neutralizovat. Pokud je rentgenová terapie nebo chemoterapie přes své negativní působení nutná, mělo by se počkat, než bude dokončena. Na závěr může tachyonová energie urychlit zotavení. 

Vyškolili jsme mnoho terapeutů všech druhů. Seznam použitelných terapií je velice dlouhý. Následující výčet obsahuje jen některé metody ošetření, při nichž už se používají tachyonizované produkty: klasická medicína, plastická chirurgie, zubní lékařství, péče o nemocné, homeopatie, přírodní léčitelství, chiropraxe, osteopatie, Hellerova metoda, Alexandrova technika, feng šui, reiki, světelná akupunktura, terapie barev, terapie magnetem, Oliverova technika, jin šin jyutsu, kraniosakrální terapie, holografická alchymie, rapid eye terapie, dětské lékařství, buněčná restrukturalizace, touch for health, masáž, hypnoterapie, reflexologie nohou, fyzioterapie, terapie kyslíkem, zvěrolékařství, frekvenční terapie, aromaterapie, Feldenkraisova metoda, rolfing, šamanismus, tanec a pohyb, hudební terapie, práce podle Tragera, čchi-kung, polaritní terapie, therapeutic touch, bylinkářství, ajurvéda, výživa, biofeedback, relaxační a dechová terapie, floating, iridologie, proutkařství, práce s energií, Kirlianova fotografie atd. 

Používají-li se Tachyonizované? produkty spolu s frekvenční terapií, stará se energie tachyonu o vyváženost, a pokud pacienti stále nosí Tachyonizované? produkty, rychleji se uzdravují. To je snadno vysvětlitelné: Pokud frekvenční terapeut uvede tělo nebo systém do rovnováhy nebo ho z rovnováhy vyvede a pak použije Tachyonizované? nástroje, přemění SOEP tachyonovou energii ve frekvence, které tělo potřebuje, aby pokračovalo v léčení nebo (to se stává dost často) aby znovu harmonizovalo část těla, která se po nesprávné nebo příliš dlouhé frekvenční terapii dostala z rovnováhy. Tachyonová energie se stala tajnou zbrani tisíce terapeutů, kteří Tachyonizovaými? produkty doplňují vlastní metody.
Ale tachyon nemusí být doplňující terapií - je sám terapií. Následující svědectví pomohou zprostředkovat dojem z léčivé síly tachyonu: 

Pranava Chisholm
„Ošetřuji lidi světlem a medituji a musím upřímně říci, že mi tachyonizované produkty dávají mimořádné množství energie. Je to pocit jako šakti. Cítím se daleko silnější. Klobouk dolů před panem Wagnerem. Tyto produkty jsou vynikající." 

Dr. David Baker
„V březnu 1993 jsem začal ve své praxi používat tachyonizované produkty. Mají neuvěřitelně silný omlazující vliv na mé pacienty." 

Garry Fields, prosinec 1996
„Od té doby, co používám Tachyonizované? materiály, mám více energie a jsem bdělejší. Cítím se silněji spojen se Vším, Co Je a cítím opravdovou lásku a náklonnost ke všem živým bytostem. Tachyon zmírnil bolesti zad mojí babičky, artritidu mé tety a vyléčil mému příteli syndrom karpálního tunelu. Miluji tachyon a děkuji vám všem, kdo tyto produkty prodáváte." 

Jocelyn Mire, 20. srpna 1996
„Když jsem dostala své první Tachyonizované? produkty, rozhodla jsem se je vyzkoušet na svých příbuzných, protože jsem znala jejich anamnézu a mohla snadno pozorovat jejich reakci. Moje 65letá matka trpí už několik let syndromem karpálního tunelu. Už po léta nezažila klidnou noc. Většinou se probudí brzy ráno s bolavýma, necitlivýma rukama. Natřela jsem jí ruce Panther Juicem, upevnila na zápěstí tři buňky o průměru 8 mm a nechala jsem ji tři dny a noci nosit chrániče zápěstí. Od té doby už neměla ani jednu bezesnou noc. Nosí chrániče při domácí práci a už nemá bolesti v rukou. Můj bratr byl operován kvůli přetrženému vazu v koleně, asi měsíc předtím, než jsem dostala první Tachyonizované? produkty. Chodil o berlích a koleno měl úplně ztuhlé. Bylo to pro něj nebezpečné, protože pracuje na ropném vrtu. Než zkusil Tachyonizované? produkty, mohl koleno ohnout jen o 90". Poté, co ho natřel Panther Juicem a na jeden den ho obvázal Tachyonizovanou? bandáží, mohl dělat dřepy. 

Sandra L. Stretch, 21. března 1994
„Asi před rokem jsem strašně trpěla tenisovým loktem. Měla jsem takové bolesti, že jsem nedokázala zvednout ani šálek kávy a zkoušela jsem všechno možné, mimo jiné měděný náhrdelník. Nic nepomáhalo. Nakonec jsem to zkusila s Tachyonizovaným? masážním olejem. Natřela jsem si s ním loket a okamžitě jsem ucítila teplo. Od té doby už nemám s tenisovým loktem žádné problémy. Můj muž je skutečně skeptický, ale když i on dostal tenisový loket, dala jsem mu trochu tachyonizovaného oleje. Teď už nemá žádné potíže! Asi před šesti měsíci jsem měla operaci a rozhodla jsem se potírat jizvu tímto olejem. Jizva už skoro není vidět, a je neuvěřitelné, jak mi tento olej pomohl. Jsem masérka a budu v budoucnu váš olej používat, i když je drahý. Působí prostě mnohem lépe než normální masážní olej. Nejprve jsem s ním ošetřovala jen problémové zóny, ale teď ho používám na celé tělo. Výsledky jsou daleko lepší a moji zákazníci jsou velice spokojení. To může být podle mého názoru jedině Tachyonizací?. Máte vynikající produkt, a jsem šťastná, že jsem ho ve správnou dobu objevila." 

PhDr. Cheryl-Jean Chan, klinická psycholožka, 13. července 1995
„Jen jsem vám chtěla říct, že jsou to ty nejúčinnější produkty, které jsem kdy vyzkoušela. Dávají mi energii a vracejí mi rovnováhu. Jsem v osmém měsíci těhotenství a poslední měsíc jsem trpěla chronickými bolestmi v kříži. Objednala jsem si vaše buňky o průměru 15 mm a dvě z nich si dala na kříž. Během 24 hodin potíže zcela zmizely. Kromě toho jsou stahy dělohy daleko méně bolestivé. Samozřejmě jsem doporučila vaše produkty své rodině a přítelkyním a hned jsem si ještě při objednala pár buněk na jiné části těla. V současné době používám náhrdelník a chrániče zápěstí a mám teď daleko víc energie. Jaké požehnání! Moc vám děkuji." 

K.J., Santa Rosa, 19. srpna 1991
„Píšu vám, abych vám poděkovala za měsíce červen, červenec a srpen a doufám, že i za zbytek mého života. Třicet let jsem trpěla migrénou. Teď něco v mém životě chybí - bolesti hlavy! Od tachyonové terapie koncem května jsem už neměla ani jeden záchvat. To je pro mě ještě stále zvláštní pocit, protože jsem od roku 1976 polykala nejrůznější prášky proti bolesti (a předtím brala excedrin). Ale postupně si na to zvykám!
Mám jen jednu otázku: Je tachyon jiné slovo pro zázrak?" 

MUDr. Christina Cummings, Kaiser Permanente
„Před osmi týdny jsem si vymkla kotník. Měla jsem silné bolesti, otok, výron krve a nemohla jsem se na postiženou nohu postavit. Ortopéd si nohu prohlédl a doporučil mi rentgen, protože velikost výronu ukazovala na zlomeninu. Výsledek rentgenu byl negativní. Normálně trvá dva až čtyři týdny, než se takové zranění úplně vyléčí a člověk zase může bez bolestí chodit. Ale když jsem si dva dny přikládala tachyonizované buňky a nosila Tachyonizovanou? bandáž, otok zcela zmizel a já mohla na noze skákat!" 

Michael Brown, 13. července 1994
„Davide, můj příteli, velmi mě těší, že ti mohu podat zprávu o mé ,tachyonové cestě'. Už to

budou skoro dva roky, co jsme se potkali. Musím hned předeslat, že od té doby už nic není takové jako dřív. Oba víme, jak účinné a snadno uživatelné tvé produkty jsou. Je to zvláštní, že jsem tak klidný a soustředěný, přestože mi vibrace lidstva někdy připadají chaotické. Nemyslím si, že je to náhoda. Jak víš, je moje povolání trochu neobvyklé. Můžu ti naprosto důvěrně sdělit, že tachyonová energie zostřuje mou koncentraci a moje vědomí a pomáhá mi podat i za zdánlivě nemožných podmínek maximální výkon. Musím ještě přesvědčit o tachyonu jednoho kamaráda, taky motorkáře, a přimět ho, aby mi podal zprávu o svých zkušenostech, Davide, bolesti, s nimiž už jsem se smířil, zmizely. Mám svoji Flexcell u sebe 24 hodin denně. Od té doby, co používám tachyonizovanou kosmetiku, jsou můj obličej, krk a ruce neobyčejně hladké. Můj hedvábný polštář a pořádná dávka Tachyonizované? vody před spaním zlepšily můj spánek. A pak tu jsou vložky do bot, které mi umožňují být celé hodiny aktivní a téměř necítit bolesti v nohou nebo kříži. To bylo p.T. (před Tachyonem) nemožné. 

To teplé sálání uvnitř, které občas cítím, ani nedokážu popsat. Z celého srdce se modlím, aby lidstvo tento nejjednodušší ze všech nápadů brzy pochopilo. Když záříme, ostatní to vnímají a září také, aniž vědí, co vnímají. Ty víš, co myslím, Davide. Poznali jsme opravdový zázrak a zamilovali se do něj. Každý den vidíme, jak tachyon působí. Úsměv na obličejích ostatních jenom odráží naše vnitřní bytostné Já. Můžeme chtít víc? Tohle je určitě ta nejlepší ze všech dob! A přitom jsme teprve začali. Budoucnost slibuje ještě víc, díky tomu krásnému světlu, které jsi světu přinesl. Mysli na to pořád, zatímco vstupujeme do nové dimenze. Jsme na této planetě, abychom ze všech sil pomáhali ostatním a abychom očistili naše vnitřní bytostné Já. Naším úkolem je všude šířit štěstí, lásku a harmonii. Nezapomeň: této malé, krásné jiskry světla, která ve mně hoří, se dotkl Bůh, a za to vděčím tobě, Davide. Proto ti líčím mé nejvnitřnější pocity. Ale někdy, a to víme oba, je lepší mlčet. Nyní přišel jeden z těchto okamžiků. Proto zavři na pár minut oči, abychom mohli navázat spojení, být si blízko a zářit. Tolik ti děkuji za tvou lásku a podporu. Kéž láska, světlo a štěstí navždy září zevnitř." 

Anna S., Cotati, Kalifornie, 17. dubna 1992
„Poté, co jsem konzultovala tři lékaře, tři chirurgy, dva chiropraktiky, jednoho neurologa, dva fyzioterapeuty a jednoho kněze, aniž bych se zbavila chronických bolestí v levém rameni, jsem objevila vaši kliniku. Tehdy jsem užívala čtyřikrát denně protizánětlivé léky tišící bolest, které mi působily žaludeční potíže. Večer jsem užívala dva vicodiny a jeden prášek na spaní. Přesto jsem se každé tři až čtyři hodiny budila bolestí. Moje energetická hladina byla velmi nízká. Nemohla jsem pořádně pracovat a měla jsem problémy i v jiných oblastech života. Můj šéf hrozil, že mě propustí, protože jsem byla se svou prací pozadu. Špatně jsem vypadala a špatně jsem se cítila. 

Téměř bych se byla vzdala všech nadějí. Ale když jsem se zúčastnila vašeho úvodního kurzu, udělal na mě velký dojem. Proto jsem se rozhodla zkusit vaši terapii. Pane Wagnere, to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Během 20 minut bolesti naprosto zmizely. Poprvé za rok a půl jsem celou noc prospala. Když jsem se probudila, počítala jsem s bolestmi - ale byly pryč. Nevím přesně, jak tachyonizování působí, ale vím, že působí. Opakovala jsem terapii ještě jednou a to stačilo. Hned po první terapii jsem přestala brát léky, a teď o dva a půl měsíce později ještě pořád žádné nepotřebuji. Cítím se dobře! Moje energie se vrátila. Moc vám děkuji za ošetření, které mi vrátilo život a zdraví. Mohu je každému doporučit." 

J.P.L., Santa Rosa, Kalifornie, 9. října 1991
„Měl jsem hrozné bolesti v kříži a v nohou, když jsem minulý týden přišel na svou první tachyonovou terapii. Jenom s námahou jsem mohl sedět, vstát a jít. V podstatě žiji už 28 let s více či méně silnými bolestmi. Začaly, když jsem dostal meningitidu míchy a prodělal během dvou měsíců osm punkcí. Slyšel jsem o Tachyon Health Centrum a rozhodl jsem se zkusit alternativní léčebnou metodu. Po mém prvním ošetření se bolesti během 24 hodin zmenšily o 95 %, a druhý den jsem mohl bez bolestí zařizovat běžné věci. To je první opravdová úleva za 28 let. Nevím, jak Tachyonizované? produkty působí - ale působí! Velice vám děkuji." 

Jane Batterberg, Fountain Valley, Kalifornie, 20. ledna 1993
„Milý Davide, chtěla bych vám podat zprávu o tom, jaké zkušenosti jsem učinila s Tachyonizovanou? vodou a Tachyonizovanými? buňkami. Šlo mi o to dosáhnout lepšího umístění v cyklistickém závodě na padesát mil. Posledních pět let jsme se s mužem účastnili závodu pro každého z Rosarita do Ensenady. Uprostřed je dvanáctimílové stoupání. Až do posledního zářijového víkendu jsme celé léto trávili trénováním na závod. Stále jsme se pokoušeli překonat náš nejlepší čas, abychom testovali svůj fyzický stav (a zjistili, zda už stárneme). Je nám 50 a 51 a jsme v dobré kondici, protože v zimě jezdíme na běžky. 

Letos Tom, můj muž, v létě ujel 1600 mil, daleko víc než já se svými hubenými 500 mílemi. To se také projevilo: měl daleko lepší výdrž a byl rychlejší. V týdnu před závodem jsme udělali test na 50 mil. Asi týden jsem užívala Tachyonizovanou? vodu ve vysokých dávkách (20 kapek dvakrát až čtyřikrát denně) a jela jsem tak rychle, že mi Tom radil, abych se držela zpátky a nevyčerpala se před koncem závodu. Jela jsem většinou vpředu a často jsem čekala, než mě dohonil. Když jsme zastavili na červenou, většinou jsem rychle vyrazila a pověsila se na vedoucího cyklistu, sportovce kolem dvacítky. Jednou jsem jela ve skupině cyklistů a jeden z mužů řekl: ,Jste opravdu dobrá!' Jaký kompliment od dvacetiletého padesátnici! Počítala jsem s tím, že se Tom bude cítit špatně, protože obvykle nejezdím vpředu. Ale nevadilo mu to. Ještě jsem si nebyla jistá, zda můj výkon souvisí s tachyonizovanou vodou. Rosarito mělo být důkazem. Rok předtím jsem překonala svůj nejlepší čas o pět minut. Bylo mi horko, měla jsem potíže s dechem a Tom na mě musel čekat. 

Na konci závodu mi bylo skoro hodinu špatně. Tentokrát jsem nejen vypila spoustu tachyonizované vody, ale také jsem si dala dvě 15mm tachyonové buňky na krajinu plic a dvě 12mm buňky na stehna. Někde uprostřed kopce jsem se zeptala Toma, zda na něj mám počkat. Ale on mě povzbuzoval, ať do toho dám co můžu. To jsem taky udělala. Na konci jsem byla o pět minut před ním, přestože i on překonal svůj nejlepší čas. Já jsem byla pět minut pod svým nejlepším časem. Přesto jsem se cítila výborně! Nebylo mi špatně, necítila jsem horko, jenom nesmírnou energii. Musela jsem si buňky rychle sundat, abych se uklidnila. 

Po tomto zážitku už jsem nepochybovala o tom, že tachyonizované produkty výrazně zlepšily mou fyzickou výkonnost a zásobovaly mě energií. Jak jsem zjistila, urychlují také hojení ran a prohlubují meditaci. Vložky v mých pohorkách a krém na obličej redukující vrásky jsou rovněž účinné. S krémem jsem velice spokojená, ale bohužel jsem se nenechala vyfotografovat "před" a "po", ani nemůžu Toma přesvědčit, aby krém sám vyzkoušel. Ale zdaleka nejdramatičtější byl ten závod na kole. Tam jdeme až na hranice našich možností a pokoušíme se překonat svůj nejlepší čas o jednu nebo dvě minuty. Letos jsem byla skoro o deset minut rychlejší než lani. Děkuji za vaše velkolepě produkty!" 

Adam Dyer, Santa Rosa, 9. prosince 1991
„Milý pane Wagnere, děkuji, děkuji, děkuji! Tachyonová terapie mi pomohla. Po letitých bolestech, masážní terapii, která nepomáhala a drahé chiropraxi jsem vešel do vašich dveří a našel pomoc. Osm let jsem měl po nehodě bolesti a více méně jsem se s tím smířil, až jsem před měsícem tři noci za sebou nemohl spát, protože mě bolelo rameno a měl jsem ztuhlý krk. Když jsem byl na Floridě, chodil jsem k masérce (125 dolarů za dvě hodiny). Moc to nepomáhalo. Můj partner John mi vyprávělo vaší tachyonové terapii, a při zpátečním letu jsem četl příslušnou literaturu. Druhý den jsme se sešli na 45minutovou terapii a ihned jsem pocítil výrazné zlepšení. Možná si vzpomínáte, že pro mě nejdřív bylo těžké si lehnout a obrátit se na stole. Ale za pár minut jsem byl ohebný a bez bolesti! Následující terapie o pár dní později zlepšila můj stav o 85 %. Během týdne jsem byl úplně vyléčen! Dodneška (zhruba o měsíc později) jsem neměl bolesti ani bezesné noci a jsem plně pohyblivý. Jako mladý 26ti letý muž věřím, že budu brzy zase moci sportovat. Bylo by krásné, kdyby bylo o této terapii možné přesvědčit všechny lidi! Má neuvěřitelný účinek a je lepší než jakýkoli lék - a nemá žádné vedlejší účinky. Rád ji doporučím každému, kdo z ní může profitovat tak jako já. Ještě jednou děkuji! 

P.S.: Mému partnerovi Johnovi se díky vaší tachyonové terapii rovněž daří dobře." 

Judy Trujillo, 21. listopadu 1995
„Ráda bych podala zprávu o svých zkušenostech s tachyonizovanou vodou a mým kocourem. Vzala jsem ho ke zvěrolékaři, abych mu nechala vyčistit zuby, a zvěrolékař si dělal velké

starosti, protože kocour byl tak hubený (nikdy moc nežral). Udělal mu rozbor krve a zjistil, že ledviny jsou ve velmi špatném stavu. Řekl, že se pravděpodobně jedná o ,kočičí AIDS' a že není naděje. Celá zoufalá jsem kocoura vzala domů, rozhodnutá mu pomoci. Hned jsem mu začala dávat vitaminy a každé ráno a večer 3 kapky tachyonizované vody. Během několika málo týdnů přibral z necelých tří kilo na 4,75 kilo. Dnes má krásnější srst než kdy předtím, běhá po domě a řádí jako koťátko. Jakmile vstanu, běží k ledničce a hlasitě mňouká, než mu dám jeho speciální ,vodu'. Ani vám nemůžu říct, jak jsem vám vděčná, že jste Wheatiemu zachránil život." 

Virginia Tucker, West Valley City, Utah
,,13. března 1996 jsem nalezla přítele. Ten den jsem objevila tachyonizované produkty. Je mi 69 let a trpím revmatickou artritidou. Ruce a paže mě bolely tak, že jsem je nemohla používat. Začala jsem tachyonovou buňkou, kterou jsem si upevnila na koleno. Kromě toho jsem si masírovala nohy Tachyonizovaným? olejem. Během pár dní mě klouby přestaly bolet. Když se bolesti vrátí, proces zopakuji. Každý večer a každé ráno si natírám paže, ramena a nohy masážním olejem nebo Panther Juicem. Nyní spím bez bolestí. Mohu chodit s pomocí chodicího vozíku, mohu chodit do schodů a sama vařit. Tachyon sice není lékem na artritidu, ale učinil můj život o mnoho příjemnějším. Děkuji vám, milý příteli." 

Dr. Rocco Ruggerio
„Na základě svých výzkumů jsem přesvědčen o tom, že TLC Bars jsou nejsilnější vyrovnávací léčivé tachyonové nástroje, které existují. Výsledek je maximálně efektivní, když TLC-Bars používá školený uživatel a používá metody, které se učí na semináři o terapii bolestí." 

Marilyn Leutz, 5. července 1992
„Milý Davide, ještě jeden krátký doplněk k mému poslednímu dopisu o tvé tachyonizované vodě, kterou užívám kvůli poškození chrupavky kyčelního kloubu. Můj zubař mě začal připravovat na implantaci, protože nevěřil, že by se periodont regeneroval. Ale o tři měsíce později byla kost zahojená a skoro dvakrát tak silná jako ostatní kosti v ústech. Za to vděčím především tachyonizované vodě. Cítila jsem působení vody velice zřetelně. Je to neuvěřitelné. Lékař byl velice překvapený! Ještě jednou ti děkuji." 

Bili Burns, Las Cruces, 8. prosince 1996
„Muffie je moje 16 let stará fena pudla, kříženec. Mezi kůží a žebry se jí udělal nádor. Šest kapek tachyonové vody dvakrát denně zmenšilo bulku za dva dny o polovinu a po čtyřech dnech úplně zmizela. Dodneška se znovu neobjevila. Muffie teď denně nosí napříč přes srdeční krajinu dvě čelenky. Od té doby se výrazně zmenšil šelest srdce. Má teď také víc energie. Díky tachyonu!" 

Steve Earthstar
„Měl jsem pacientku z jižní Kalifornie, která už 15 let trpí artritidou. Natíral jsem jí ruce Panther Juicem a ona plakala radostí poprvé za 15 let neměla bolesti! Týž den večer jí přítelkyně natřela Panther Juicem kříž, nejbolestivější místo. Poprvé za 15 let prospala nepřetržitě osm hodin a byla zbavena mučivých bolestí, kvůli kterým jinak byla celou noc vzhůru." 

Colleen Ting
„Zbavili jsme dívku v pubertě menstruačních bolestí tak, že jsme jí dali buňku o velikosti 75 mm, kterou si přiložila na bolavé místo.Jedna žena, které byla neustále zima, přestala pociťovat chlad, když nosila Tachyonizovanou? šálu. Tyto šály zmírňují i napětí v oblasti krku a ramen. Mně dává šála vynikající pocit pohody, když pracuji v obchodě nebo jsem mezi lidmi. Cítím, že posiluje mé energetické pole a chrání mě před energiemi ostatních. Jedna známá učinila tutéž zkušenost. 

Jiná žena mi vyprávěla, že od té doby, co po tři dny přikládala 75mm buňku na bolavé místo, už nemusí nosit krystaly. Jedna přítelkyně, která velice citlivě reaguje na energii, vnímá bandáž už na vzdálenost dva a půl metru. Když jsem bandáž vyndala z balíčku, stála ke mně přítelkyně zády. Otočila se a zeptala se: "Co je to?" Přiložila jsem jí bandáž, ale po pěti minutách jsem ji zase musela sundat, protože moje přítelkyně pociťovala horko. Druhý den dostala menstruaci. Neměla žádné potíže, a hlavně už tři týdny netrpí zácpou. Jiná senzibilka, kterou znám, řekla, že tachyonová energie je tak silná, že možná bude zakázaná. 

Některé moje přítelkyně a já používáme tachyonové buňky,
když ošetřujeme různé body na těle podle metody Touch for Health Jedná se přitom o harmonizaci energetických polí těla. Držíme buňky nad těmito body. Cítím tuto energii velice zřetelně a pozoruji, že jsem vyrovnaná rychleji než obvykle." 

Lorraine Opsitos
„Spadla jsem ze schodů a pohmoždila jsem si pravou nohu. Vazy byly poraněné a došlo k výronu. Měla jsem silné bolesti. Odvezli mě do nemocnice, kde udělali rentgen. Kosti nebyly zlomené. Lékař řekl, že nejméně týden nebudu moci chodit a dal mi berle. Tachyonizovaná? bandáž přišla UPS už druhý den ráno. Hned jsem si natřela nohu Panther Juicem a obvázala ji bandáží, do níž jsem zabalila sedm buněk T30-RO. Za dvacet minut mě přešly bolesti a asi deset hodin poté jsem chodila bez berlí, jako by se nehoda nikdy nestala. Dnes, několik týdnů poté, se mi ještě pořád daří dobře!" 

Tammy Wood, Alternative Therapies Research, 11. října 1993
„Už čtyři roky nemohu vycházet z domu, protože od té doby, co jsem měla nehodu, mám velké bolesti při chůzi. Normálně mohu jen s námahou vstát z pohovky a i cesta ke schránce na dopisy je pro mě skoro nemožná. Dostala jsem Panther Juice a natřela si s ním kříž. Už o několik minut později jsem bez bolestí chodila po domě. Byla jsem tak rozrušená, že jsem šla k obchodu na rohu a zase domů - bez sebemenší bolesti." 

Romayne Benninger
„Skoro mi to jde na nervy, že se mě všichni ptají, jak to, že teď vypadám tak zdravě. Pak jen říkám, že mi Tachyonizované? produkty vrátily mého psa, který měl být utracen kvůli chronické artritidě. Mojí 78leté matce, která byla velice oslabená srdeční chorobou, se zase daří lépe - a mně také! Mám tolik energie, že ji ostatní cítí přes celou místnost!" 

Jan Kucher
„Tachyonizované? produkty jsou skvělé! Nedávno jsem si zlomil kotník. Klasická medicína by mi dala nohu do sádry a musel bych šest až osm týdnů čekat a pak se podrobit fyzioterapii. A i pak bych ještě měl slabý kotník. Místo toho jsem se rozhodl pro alternativní terapii. Díky Tachyonizovaným? skleněným perlám, které jsem upevnil po obou stranách, můj kotník denně sílí, i když od nehody uplynuly teprve dva týdny. Když perly odstraním, aby si noha odpočinula, během dvaceti minut celá oteče. Jakmile perly zase připevním ke kotníku, otok splaskne!
Doporučuji tachyon při každém zranění. Urychluje uzdravení a posiluje zraněné místo. Srdečné díky!" 

B. Benson, Las Vegas
„Našemu papouškovi umřela před dvěma lety družka. Od té doby je úplně zticha. Před několika týdny jsem si všiml, že má zavřené oči. Každé ráno jsem vzal trochu teplé vody a hadřík a otevřel mu oči. Naštěstí jsem si vzpomněl na naši soupravu na vyrovnávání čaker a položil jsem safírovou buňku. o velikosti 24 mm na jeho klec, přesně nad jeho oblíbené sedátko. Druhý den ráno nás vzbudil svým zpěvem. Oči měl dokořán otevřené. O několik dní později moje žena pořád ještě nemohla věřit, že buňka funguje a dala ji pryč. Když jsem se druhý den ráno vzbudil, měl oči zavřené a nevydal ani hlásku. Rychle jsem mu vyčistil oči a dal jsem buňku zpátky na místo. Teď má oči zase v pořádku a často zpívá. Dokonce když někdo trochu zalomcuje klikou u domovních dveří, dělá rámus jako hlídací pes!" 

Šari Star Dewar
„V roce 1978 mi lékař našel nádor na štítné žláze, který se hrozil stát zhoubným. Po operaci mi zůstalo jenom půl štítné žlázy. Příštích 18 let jsem bral každý den tři tablety syntetického hormonu štítné žlázy. V roce 1992 jsem začal hojně užívat tachyonizované produkty. Nosil jsem na jizvě tachyonizovanou šálu, kdykoli jsem mohl, a natíral si krk masážním olejem. Kromě toho jsem denně užíval Tachyonizovanou? vodu. Přede dvěma lety jsem si všiml, že když užívám hormon, jsem nervózní. Zkusmo jsem snížil dávku na 1,5 tablety denně.

Začátkem roku 1998 jsem už hormon nechtěl brát vůbec. Nechal jsem si zjistit hormonální hladinu a byla úplně normální!" 

Šari Dewar
"V roce 1991 mě začala bolet zápěstí. Někdy byly bolesti tak silné, že jsem v noci brečel a prosil o úlevu. Věděl jsem, čím to je: pracoval jsem léta s kamerou, kterou jsem nikdy neodkládal. Takže jsem se připravil na život plný bolestí. Potíže byly ještě horší, když jsem psal na stroji nebo něco držel v ruce. Pak jsem vyzkoušel tachyonové buňky. Měsíc jsem nosil buňky o velikosti 24 mm na nejcitlivějších místech svých zápěstí. Buňky jsem přikrýval tachyonizovanými bandážemi na klouby. Asi po třetím týdnu začaly bodavé bolesti být tupější. Sotva jsem tomu mohl věřit. Asi za pět týdnů už mě zápěstí bolela jen po namáhavém dni. Koncem šestého týdne jsem mohl bez bolesti pohybovat rukama. Dnes už neCÍtím vůbec žádné bolesti v zápěstí. Ale když někam cestuji nebo několik hodin píšu na stroji, nosím pro jistotu bandáže." 

Tato svědectví rovněž dokládají, jak účinná je tachyonová energie. Zmírňuje bolesti, zlepšuje zdraví a osvěžuje ducha. 

Vyhlídky do budoucna
Je vědecky dokázáno, že tachyonová energie existuje a pohybuje se rychleji než světlo.
Výsledky výzkumů a Kirlianovy fotografie nás přivádějí k závěru, že tachyonová energie je bezfrekvenční energie, která posiluje SOEP veškeré hmoty. Studie dr. Cousense, laboratoře PSl-Research, dr. McVea, Edwarda Robinsona a Jacka Struckiho jakož i záznamy o pacientech dokládají, že tachyonová energie zlepšuje zdraví a dobrý pocit. Studie na myších, ovocných muškách a lidech ukazují, že Tachyonizované? produkty mohou proměnit typické nekoherentní, biologicky škodlivé vibrace v koherentní vibrace, které živým organizmům přinejmenším neškodí a možná jim pomáhají. Ze studií G. Haffeldera a Merkaba Company vyplývá, že tachyonová energie harmonizuje pravou a levou mozkovou hemisféru a stimuluje delta vlny. Dr. Rein dokázal, že tachyon může přinejmenším zpomalit rozpad DNK, pravděpodobně tedy i stárnutí. 

To jsou přesvědčivé důkazy o tom, že tachyonová energie sama o sobě podporuje zdraví lidí, zvířat a rostlin. 

Není pochyb - Tachyonizovaným? produktům patří budoucnost. Dává nám šanci překonat chaos a dosáhnout nové úrovně řádu. Pozvedá naše vědomí a vrací nám vyrovnanost, kterou potřebujeme, abychom nastolili mír. Samozřejmě, tachyon nemůže změnit svět, ale my můžeme. Víme, že ještě není příliš pozdě. Pokud my všichni naplníme s pomocí Tachyonizovaných? materiálů náš život harmonií a řádem, změníme svět!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TACHYONIZOVANÝ OBLÁZEK

(Anděl J. B., 14. 2. 2017 22:13)

Má zkušenost s tachyonizovaným oblázkem u trvale ležícího rodinného příslušníka v oblasti páteře, křížové kosti: I když bylo postižení léčeno doporučenou mastí, rána se hojila mnoho dní, ale po použití "ošetřeného" oblázku, došlo k uzavření rány, zahojení, po méně jak dvou dnech...
Vřele doporučuji, jen získání tachyonizovaného oblázku neuvádím na přání "dodavatele"... 14.2.2017/22:12 hod.

zkušenost s tachyony

(Marcela, 18. 07. 2007 07:54, 24. 7. 2007 21:59)

Věřím Ti každé slovo. Také jsem měla možnost vyzkoušet tachyonovou energii. Účinky této energie byly nejvíc viditelné v případě mého muže. Ten si jednoho dne skopl palec u nohy takovým způsobem, že se chystal k lékaři.Palec byl silně oteklý, modro fialový a hodně bolestivý, měla jsem za to, že možná zlomený. Moje kamarádka, která se tachyony zabývá, přinesla k nám domů tachyonový pás a destičky a manžela pěkně obložila. Pár desítek minut si takhle pohověl, po aplikaci si ale šel zdřímnout, cítil příjemnou únavu, jak sám řekl. Ale překvápko nastalo večer, kdy mi manžel ukazál palec na noze - do poloviny už měl svou barvu, směrem k nehtu byl ještě začervenalý a jemně oteklý. Hleděli jsme na ten palec jako na zjevení. Zkrátím to. 3.den palec trochu pobolíval, ale jinak vše v poho. Oba dnes víme, že tachyonová energie "funguje" a je to. Víc neřešíme.

Re: zkušenost s tachyony

(odavoh, 25. 8. 2016 16:19)

Kamaradka mi pujcila svuj tachionizovany analni kolik. Behem par hodin pouzivani/noseni, mel velmi pozitivni vliv na hemeroidy. Vrele doporucuji.

Re: Re: zkušenost s tachyony

(Jasoň, 9. 12. 2016 12:50)

Jasně pane "Hovado", hezká ironie :-D

Zkušenosti s tachyonizovanými produkty

(veronika, 24. 7. 2007 22:11)

Jelikož již dlouhodobě používám tachyonizované produkty na sobě i na svých blízkých a výsledky jsou opravdu blahodárné, doporučuji aplikaci techto produktů i vám! V tomto zimním období dochází často k prochladnutí organizmu, doporučuji do horké koupele ponořit Silica disc, jehož škála využití je nemalá,a přidat pár kapek produktu-Panter juice. Přeji vám mnoho úspěchu při používání produktů Advanced tachyon Technologies!

Re: Nic noveho

(Pepa, 8. 1. 2016 12:52)

Nic nového, tachiony, čchi, prana vše jedna energie. Je smutné že jsi z toho někdo dělá takový kšeft a mlží. K vlastní tachionizaci předmětů potřebujete tachionizační komoru tu si můžete postavit ze staré skříně.. přesný postup uvádí Wilhel Rauch ve svých knihách, tento lékař se osobně znal s Teslem a Einstejnem a tuto energii využíval k léčení svých pacientů, jeho práce přesahují rámec toho co se píše kdekoliv na internetu a je zázrak že ušel oku tehdejší cenzuri..

Zajímalo - ano, nebo ne?

(Dalibor Novák, 14. 10. 2008 18:18)

Pane anonymní Petře, když by Vás to zajímalo, mohl byste prozradit, co by Vás přesvědčilo, že jsou informace, které se dočítáte, pravdivé a ne smyšlené? V opačném případě jste jen opruz který kolem sebe kope. Jsem si jistý že jste působení tachyonizovaných materiálů na sebe nevyzkoušel. Já ano a jsem spokojený. Všichni co znám co to zkusili, třebaže skeptici, tvrdili, že to nějaký účinek na ně mělo, i když si nebyli jisti jaký přesně. Někteří to dál netestovali a zůstali u toho jediného zážitku, jiní v tom pokračovali a léčí se tím jako já.

Bolesti kloubů

(Kristian Schwachula, 24. 7. 2007 22:13)

Bolesti kloubů mají své příčiny, jako každá nemoc, v mentální a emocionální rovině, tedy v našich myšlenkách a emocích. Existuje řada negativních pocitů, které mají rovněž negativní vliv na náš zdravotní stav – zloba, závist, smutek, lítost atd. Budeme-li hovořit o kloubech v kolenou, zjednodušeně řečeno příčina těchto problémů má vztah k nedostatku úcty (k jiným lidem, či k sobě samému). Paní Vlasta měla velké bolesti kolen s úbytkem vápníku a chrupavky. Bolesti se projevovaly zejména při delším sezení. Při snaze vstát se kolena jen těžko narovnala a chvíli trvalo, než mohla udělat krok. Chůze po schodech byla pro ni rovněž vykoupena bolestí. Aplikovali jsme léčení tachyonizovanými™ materiály firmy Advanced Tachyon Technologies.

Aby byl výsledek co nejúčinnější, zvolili jsme působení zvnějšku i zevnitř. Zvnějšku jsme použili tzv. tekutou anténu tachyonové energie – Panter džus. Tento olejíček se maže na bolestivé místo zcela podle vlastní intuice dvakrát až čtyřikrát denně, pár malých kapiček dobře vetřít do kůže. Vnitřně paní Vlasta užívala tzv. Silika gel – směs tachyonizované™ vody a koloidního křemíku. Tento se usazuje v kostech a působí jako anténa tachyonové energie přesně v místě problému zevnitř.

Jaký byl výsledek?
Bolest po mazání Panter džusem během několika minut znatelně polevila. Po několika dnech užívání obou přípravků mohla paní Vlasta bez problémů vstát zcela bez bolestí a troufla si na procházku na hrad Hukvaldy, kterou by podle jejich slov dříve neměla šanci vůbec vydržet. Při kontrole u lékaře po měsíci užívání byl zjištěn výborný stav krve a nárůst vápníku. Paní Vlasta měla rovněž problémy s vysokým tlakem, tento se upravil po několika dnech užívání těchto produktů k normálu. Zmizely i bolesti břicha, které ji delší dobu provázely.


Osobní zkušenost se silika gelem

(Gabriela Žižková, 24. 7. 2007 22:12)

Ráda bych přispěla do této diskuze svou osobní zkušeností. Je mi 28 let a mám zdravotní problémy v křížové oblasti. Mezi cca třetím až čtvrtým obratlem (od kostrče) mám výrůstek, který mne tlačí tak, že bolest vystřeluje až do kyčle. Tyto bolesti začaly loni v létě a když jsem na podzim bolestí téměř nemohla chodit lékařka mne poslala na masáže a elektroléčbu. Na pár měsíců se mi ulevilo, ale bolesti se pak vracely (hlavně v období ochlazení a deště).

Když mi kamarád doporučil tachyonizované materiály neváhala jsem a vypůjčila jsem si od něj tzv. Tachyonovou buňku, kterou jsem si přiložila na postižené místo a nosila ji 24 hodin denně. Asi během týdne bolest úplně ustoupila. Poté jsem si koupila tzv. Silika gel, který se usazuje v kostech. Bolesti značně ustoupily a výkyvy chladu a deště mi už nedělají problémy.

Rovněž používám tzv. Panter džus na veškeré kožní problémy jako opary na rtech, drobné popáleniny při vaření, jizvy, škrábance a podobně. Postižené místo jím potřu a vše se rychleji zahojí. S tachyonizovanými materiály jsem nesmírně spokojená a doporučila jsem je své rodině i známým.

Dlouhá cesta

(Drga Lukáš, 24. 7. 2007 22:10)

Podle lékařů ve FN v Ostravě Porubě trpím závažným neurologickým onemocněním.Podle lékařů mám Roztroušenou sklérozu(Sclerosis multiplex).Touto nemocí trpím dva a půl roku a za celou dobu do mě pumpovali chemii,kterou jsem celou dobu užíval jsem si prý poškodil ledviny a játra.Objevením Tachyonovy energeie mi otevřela další cesta a je to pro mě další naděje,kterou mám.Klasické medicíně už nevěřím, a proto jsem se musel obrátit k alternativní medicíně.Tachyonová energie mi velmi pomáhá.Bral jsem zelenou řasu a OS produkt,beru Tachyonovou vodu a spím v kokonu.Protože mám špatnou krev a chybí mi bílé krvinky,tak beru také Ultra-Prozyme,který podle mě patří mezi nejsilnější produkty Tachyonu.Poslední produkt,který beru je zeleno-modrá řasa.Chci se uzdravit a léčit lidi pomocí Tachyonu.Budu velkým příkladem pro všechny.Je mi 20,5 let a musím se z toho dostat.Věřím tomu!!!!

Moje zkušenost s tachyony

(Hana Bučková, 24. 7. 2007 22:05)

Bohužel se u mě v posledních měsícíh projevily závažné zdravotní problémy, které mají příčinu v negativních zážitcích v minulosti. Tyto problémy se mi daří za pomoci zkušeného terapeuta Míly Rejlkové, které tímto moc děkuju, pomocí dvou dalších mých přátel, řešit terapií s TLC krystaly a s dalšími tachyonovými produkty. Vyžaduje to ale vědomou spolupráci ze strany klienta, bez této spolupráce jsou možnosti terapeuta při nejlepší vůli z jeho strany značně omezené.
Mojí rodinu i mne již 10 let trápí duševně nemocný člověk. Celou tuto dobu nám dělá doslova to nejhorší, co si kdo umí představit, od pomluv v práci, škole, v okolí, po hmotnou škodu, krádeže a v poslední době velmi často i fyzické násilí, po kterém nám zůstávají modřiny, občas návštěva nemocnice a otřesné zážitky.
Na jaře letošního roku jsem poprvé v životě měla možnos sáhnout si na tachyony, vyslechnout o nich přednášku. Připadalo mi to tak neuvěřitelné, že jsem si řekla, že to musím vyzkoušet, abych věděla, s čím nesouhlasím. Dopadlo to tak, že mě účinky tachyonů přesvědčily natolik, že jsem si koupila buňku a od kamaráda jsem měla půjčený silica disk. V říjnu jsem se zúčastnila kurzu Vertikalita I, kde jsem získala vortex pendant a naučila jsem se hodně o sobě, o tom, jak pracovat s energiemi, s vědomím a podvědomím. Na tomto kurzu nám byla vysvětlována technika "přijetí" skutečnosti, přijetí s láskou. S vortexem na krku jsem před 14 dny tuto techniku vyzkoušela v praci v situaci, kdy jsem se musela bránit agresivnímu duševně nemocnému člověku. Výsledek je takový, že během několika málo minut tento člověk vypadal jako někdo, kdo se probudil ze spánku, přestal se chovat agresivně a dokonce se omluvil za svoje předchozí chování. Je to 14 dnů a tento člověk zatím nevykazuje známky agresivního chování. 14 dní bez agrese jsme s rodinou nezažili již 5 let, bez nadsázky. Tachyony tedy léčí nemoci nejen tělesné, ale i duševní.

Vlastni skusenost

(Merit, 24. 7. 2007 22:04)

Setkal jsem se o Velikonocnim patku krom jineho i s Vortex Pendantem. Bylo to neco nepredstavitelne. Jsem take psychotronik i s pravem diagnostikovani prokleti na cloveku s behem do minulych zivotu. Take lecim pomoci Reiki. Kdyz jsem si zapl nahrdelnik s pujcenym Vortexem, jako kdyby se okamzite vytvorila kolem mne neproniknutelna koule o prumeru asi 3 metry s pocitem absolutni jistoty a ochrany. Jiz jsem nemusel vynakladat ohromne mnozstvi energie na vytvareni sve vlastni ochrany proti negativni energii kterou diagnostikuji.
Jenom nevim, ze kde bych mohl originalni "Vortex" sehnat jeste pred kursem v zari.
Merit

Nic není náhoda v životě lidském.....

(janis, 24. 7. 2007 22:01)

Posledních pár let jsem trpěl bolestmi obou rameních (hlavně to pravé) kloubů.
Doktorům se vyhýbám a tak jsem si na bolesti zvykal a určité úkony nedělal vůbec a nebo obtížně. Ale to nešlo dlouho. Navštívil jsem odborníky na slovo vzaté (Vinohradská nemocnice), různá vyšetření, injekce do kloubů atd. jasně prokázala, že jedině operace!! je to pravé!! Ale žádné strachy, hezky rameno po rameni uděláme!! Poděkoval jsem a bral schody po dvou.
Takže to zkusím jinak. Stará dobrá akupunktura (skvělí lékař), ale kloubům se jen ulevilo a to dočasně.
Na jedné přednášce o něčem, měl krátký vstup pan Schwachula a tam jsem poprvé slyšel slovo „tachyón“. Klouby zlobily moc. Tak to zkusím. Objednal jsem se a pamatuji si, že když jsem šel na schůzku za Kristianem, že bolesti byly takové, že jsem byl rozhodnut, když nepomůže tachyon, že půjdu pokorně na ty operace, hezky rameno po rameni.
A tak jsme povídali, něčím mě mazali, do kokonu zamotali, klouby bolely i na sebemenší dotek, krystaly jakési přikládali a ono to pomohlo. Ulevilo se mi znatelně. Dál již to bylo na mě. Asi dva měsíce jsem poctivě mazal Panter džusem, Ultra freezem, nalepil si na ramena modré buňky, přikládal Silika disk, kdekoliv (v tramvaji, v práci, restauraci). Bolelo to, ale cítil jsem, že tudy vede cesta. A vede, klouby jsou bez bolestí (můžu plavat, zvedat i půllitr dobrého pivka a hlavně zase pravidelně cvičit svých 5 Tibeťanů).
Mám rodinu, kamarády, přátelé kolem sebe a všichni na něco trpí, nebo mají průběžně nějaké bolesti či malá zranění a to je dobře!!! Zkouším na nich tachyon a skoro vždy s úspěchem.
Stává se mi v poslední době, že kamarád zavolá „pučil by si mi ten disk, bolí mě záda“
nebo „mám rýmu kde máš ten džus“ atd. Nechci tu dělat reklamu tachyonu, ale myslím, že za zkoušku to stojí určitě.