Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebudeme si nic zastírat-moderní medicína a lékařská věda, začíná v současné době viditelně pokulhávat s řešením obtíží a nemocí, které lidstvo začíná trápit. Lékař vám zlomenou nohu může narovnat, dát do dlahy, ale on vám ji "nesroste"!!! Za tento zázračný uzdravovací proces je zodpovědná energie našeho těla. Nesnažím se zlehčovat lékařské řemeslo, nikdy bych si to nedovolil. Ti, co denně zachraňují životy, rodí děti, dělají složité operace, umějí to vymyslet, provést, zachránit nemožné, prostě opravdoví lékaři, to jsou opravdu machři. Před těmi se hluboce skláním. Ale jistě vám někdy doktor při propouštění z nemocnice řekl : "Doufám, že už se neuvidíme" a víte, že to myslí dobře. Stejně dobře to myslím i já : Pokud byste používali Tachyonovou energii, už se neuvidíte!!!

Uvědomte si také prosím, že farmaceutický průmysl nepotřebuje lidi zdravé, ale naopak nemocné! Pokud by se lidé uzdravovali, strácel by klientelu a spotřebitele, tudíž i tržby a výdělky. Z tohoto je jasně patrné, že systém na pomoc lidem od nemocí je nastaven poněkud špatně, až černě. Farmaceutický průmysl potřebuje hlavně vydělat a prosperovat, pracují s čísly, nikoliv s lidmi a to je strašná pravda.

Miluji své rodiče a trápilo mně, jak stárnou, churavějí a začínají trpět. Pocit, že nemohu nic dělat nemohu snést, proto neustále hledám a hledám. Před pár lety jsem si myslel, že jsem našel. Byla to firma zabývající se zdravou výživou, založenou na vynikajících bylinných produktech. Tyto produkty této, u nás již zprofanované firmy, jsou opravdu vynikající, ovšem společnost a distribuce funguje v systému, který je poněkud nezdravě orientován na stranu materialismu a počítá pouze s frekvenční terapií, což je poněkud málo. V systému, který razí, se pohybuje mnoho lidí inklinující na stranu peněz, na stranu materializmu (také se tak neskrývaně prezentují) Přestalo mi to vyhovovat a brzo jsem s tím seknul. Zkušenosti mi však zůstaly a hledal jsem dál. Dnes, po těchto zkušenostech, mám možnost srovnání, takže se dívám na věci jinak, s odstupem, objektivně a viditelně jsem u konce mého hledání. Je to kombinace bylin a energie o které jsem snil a tušil že existuje, ale nemohl ji najít. Je to Tachyonová energie. Touto energií, již několik let, dokážou obdařit nejkvalitnější bylinné přípravky, extrakty a tinktury. Jelikož každou bylinu používáme na jiný problém a orgán, jsou byliny nejlepšími nosiči této energie. Tuto energii vnímám, jakoby lidstvo našlo Atlantidu, a jsem přesvědčen, že to je dědictví odtamtud pocházející. Mimo jiné, na výzkumu této volné energie, celý život pracoval Nikola Tesla a pracovali s ní např.staří Egypťané při stavbě pyramid - nejčistější forma energie, která existuje. Následující články vás blíže seznámí o jaké energii to tu vlastně čtete.